Ekonomistai nemiega – jie keičia pasaulį

 

Lapkričio 23 d. IV gimnazijos klasės mokinys Elijas Bačiauskas kartu su kitais šalies mokiniais dalyvavo ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto drauge su Nacionaline moksleivių akademija (NMA) surengtoje Ekonomikos olimpiadoje, kurios moto – ,,Ekonomistai nemiega – jie keičia pasaulį“. Olimpiados dalyviai turėjo unikalią galimybę išbandyti savo jėgas ir turimas žinias pritaikyti sprendžiant pirmo kurso ekonomikos studentų užduotis. Jie sprendė lygtis, atsakinėjo į ISM universiteto dėstytojų parengtus klausimus ir testus. Olimpiados rengėjai siekė mokiniams atskleisti, ko galima mokytis už mokyklos programos ribų.

Olimpiados dalyviai ne tik pademonstravo savo žinias, bet daug naujo ir naudingo sužinojo klausydami ISM Tarptautinio verslo ir komunikacijos programos direktoriaus doc. dr. Maik Huettinger paskaitą „Why Trumps of the world don’t understand Economics?”

,,Supratau, kad ekonomikos mokslas – daug sudėtingesnis, bet ir įdomesnis, nei tikėjausi“ – taip po olimpiados sakė Elijas, jau šiandien pasimatavęs universiteto suolą ir pasitikrinęs aukštesnio lygmens žinias.

Parengė

ekonomikos mokytoja D. Makutėnienė