Gimnazijos pedagogų kūrybinės dirbtuvės
Rytų išmintis byloja: „nėra man draugų, nėra man priešų – visi man yra mokytojai“.

Įsibėgėjus mokslo metams, mokinių atostogos buvo puiki proga Ugnės Karvelis gimnazijos pedagogams  atsigręžti į pamoką, pastebėti sudėtingas situacijas ir jas analizuojant mokytis drauge. Spalio 30 dieną Gimnazijos pedagogai kūrybinėse dirbtuvėse sprendė mokymosi situaciją, kaip įtraukti mokinius į  grupinio darbo veiklą pamokoje, siekiant ne tik perteikti mokiniui žinias, bet ir motyvuoti jį mokytis. Gimnazijos mokytojai mielai dirbo grupėse, kūrybiškai sprendė pedagoginę situaciją. Mokymosi erdvėje veiklas moderavo Gimnazijos direktorius Rolandas Kučiauskas.

Mokytojo tobulėjimas, kvalifikacijos kėlimas gali būti paprastas, įtraukiantis ir kasdienis procesas, kai pati gimnazija tampa ne tik mokinių, bet ir mokytojų mokymosi bei tobulėjimo vieta. Mokymasis darbo vietoje, sprendžiant realias ugdymo problemas, mokantis kolegialiai ir konsultuojantis su kolegomis – visų šių mokymosi būdų sinergija padeda mokytojams augti ir tobulėti. Dauguma pedagogų šią mokymosi formą įvertino labai gerai.

Manome, kad laikas, skirtas mokymuisi vieniems iš kitų padės mokytojams (ypač jauniems kolegoms) drąsiai ieškoti pedagoginių situacijų sprendimo būdų vardan Ugnės Karvelis gimnazijos mokinių gerovės.
 

KURKIME gimnaziją KARTU“, - sako Jums direktoriaus pavaduotojos ugdymui Jovita Puidokienė, Agnietė Dambrauskienė.