Humaniškumo pamokos gimnazijoje

Kovo 3 ir 5 dienomis gimnazijoje vyko projektas „Saugokime gyvybę“.

Pirmą dieną I gimnazinių klasių mokiniams vyko integruotos biologijos ir kūno kultūros pamokos, kurias vedė Kauno paramedikų komanda. Vaikai buvo mokomi, kaip reikia suteikti pirmąją pagalbą, kaip nepasimesti netikėtose situacijose ir išgelbėti gyvybę.
Kovo 5 dieną sulaukėme svečių iš Kauno klinikų Kraujo centro. III ir IV gimnazinių klasių mokiniams vyko paskaita apie kraujo donorystę, o vėliau savanoriai galėjo duoti taip trūkstamo kraujo.
Norime padėkoti savanoriams:
Karolinai Dovydaitytei, Šarūnui Čepkauskui, Melisai Žvirblytei, Aistei Čėliūtei, Simui Kazlauskui, Jurgitai Maleikinai, Mantui Žvalioniui, Aistei Mostauskytei, Gretai Makarevičiūtei, Rugilei Bonkevičiūtei, Deividui Kaušikui, Liutaurui Maciui, Kristijonui Štareikai, Robertai Javorskytei, Mati Beniuliui, Agnei Juknevičiūtei, Vytautei Venskūnaitei, Gabrielei Peškaitytei, Marijai Urbonavičiūtei, Dariui Dijokui, Patrikui Aglinskui ir lietuvių kalbos mokytojai Sigitai Jankauskienei.
Dėkojame gimnazijos direktoriui Rolandui Kučiauskui, palaikiusiam šią iniciatyvą ir visus savanorius apdovanojusiam pietumis.

 
Mokytoja Loreta Banaitienė