Mūsų galiūnai

Vasario 23 dieną Jonavos Senamiesčio gimnazijoje vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio svarsčių kilnojimo finalinės varžybos. Jose dalyvavo net 12 stipriausių Lietuvos moksleivių komandų (1–2 vietų tarpzoninių varžybų nugalėtojos). Džiugu, kad tarp jų buvo ir mūsų gimnazijos komanda.

Sportininkai varžėsi ne tik dėl stipriausios 2012/2013 m. m. mokinių komandos vardo, bet ir dėl asmeninių apdovanojimų aštuoniose svorio kategorijose. Iš viso varžybose dalyvavo 96 sportininkai. Mūsų gimnazistai iškovojo net 5 medalius. Ypač atkakli kova vyko svorio kategorijoje iki 68kg, kurioje Pakruojo „Atžalyno“ gimnazijos atstovas tik vienu tašku nusileido pirmosios vietos nugalėtojui, mūsų gimnazijos vienuoliktokui Tomui Giraičiui (268 taškai). II vietas mūsiškiai pelnė trijose svorio kategorijose: iki 63kg – Jonas Soraka (171 taškas), iki 78 kg – Mantas Jurkus (206 taškai), daugiau kaip 85 kg – Domantas Ambrazevičius (255 taškai). Svorio kategorijoje iki 73 kg mūsų abiturientas Emilis Danilčenko iškovojo III vietą (233 taškai). Taip pat mūsų gimnazijos komandai atstovavo Lukas Kaušikas (4vieta), Eimantas Šiugždinis (8 vieta) ir Justas Slabada (9 vieta).

Susumavus visus rezultatus paaiškėjo, jog Pakruojo „Atžalyno“ gimnazijos komanda tapo stipriausia antrus metus iš eilės (112 taškų). Antrąją vietą iškovojo mūsų gimnazija (107 taškai), o bronzos medaliais pasipuošė Šaukėnų Vlado Pūtvio- Putvinskio vidurinės mokyklos atstovai (95 taškai). Džiugu, kad mūsų gimnazijos komandai pavyko pasiekti geriausią rezultatą. Pastaruosius 2 metus mes buvome treti.

Treneris Paulius Visockas