Mūsų mokykla dalyvauja skaitmeninių mokymų programoje „Samsung mokykla ateičiai“

     Artėjant rugsėjo pirmajai Lietuvos pedagogai jau pradėjo ruoštis naujiesiems mokslo metams. Labiausiai motyvuoti šalies mokytojai susirinko į Kauną, kur startavo skaitmeninių mokymų programa. Mokymai prasidėjo paskaitomis apie lyderystės ir pokyčių valdymo subtilybes bei pažintimi su naujausiomis technologijomis. 

     Programoje „Samsung Mokykla ateičiai“ dalyvauja 10 mokytojų komandų, kurios buvo atrinktos iš daugiau nei 100 Lietuvos ugdymo įstaigų. Norėdamos semtis žinių šiame projekte, mokyklos teikė paraiškas ir atliko kūrybines užduotis, kurių tikslas buvo pristatyti mokyklos viziją, kaip tikslingai galima taikyti skaitmenines technologijas pamokų metu. 

     Pedagogų mokymai vyksta Kauno technologijos universitete. Jie truks penkis mėnesius. Mokymų metu pedagogų komandos turės parengti skaitmeninių pokyčių savo mokyklose projektus, kuriuose pateiks idėjas, kaip spręsti mokyklos bendruomenei aktualias problemas, tobulinti ugdymo procesą ir tokiu būdų pagerinti mokinių mokymosi rezultatus. Mokyklai, parengusiai reikšmingiausią poveikį turintį ir tvariausią projektą, bus skirtas 10 000 eurų vertės prizas „Samsung“ technologijoms įsigyti. 

     Mūsų gimnazijos komandą sudaro direktorius Rolandas Kučiauskas, pradinių klasių mokytoja Lineta Barkevičienė, biologijos mokytoja Irena Gronskienė ir projektų vadovė Vilija Staškienė.

     Daugiau informacijos apie programą, galima rasti tinklapyje http://www.mokyklaateiciai.lt/news/10-labiausiai-motyvuot-salies-mokykl-sieks-skaitme/