Misija: švari vasara

"Mes Darom" jungiasi prie šaunios iniciatyvos „Misija: švari vasara“, kviečiame prisijungti ir Jus!

VšĮ "Žaliojo taško" remiamas ir organizuojamas konkursas "Žalioji olimpiada" bei aplinkosauginė iniciatyva „Kita forma“ kviečia šią vasarą praleisti prasmingai ir mokytis pastebėti savo aplinkoje atsirandančius aplinkosauginius pažeidimus bei juos sutvarkyti!

Jums tereikia:

1. Einant pasivaikščioti pasiimti tuščią maišelį šiukšlėms

2. Surinkti kelyje surastas šiukšles, jas išrūšiuoti ir įmesti į rūšiavimo konteinerius

3. Įamžinti rezultatus

4. Dalintis nuotraukomis, vaizdo įrašais, istorijomis Facebook grupėje "Gamtos Herojai" arba su grotažyme #MisijaSvariVasara

Tikime, kad Jūs, Jūsų organizaciją, kolegos, draugai, artimieji, bendruomenė gali tapti švarios vasaros ambasadoriais ir dalinantis informacija apie iššūkį „Misija: švari vasara“ socialinėje erdvėje ir taip paskatinti bendruomenės narius prie jo prisijungti. Geras pavyzdys įkvepia!

Būkime sąmoningi ir padėkime gamtai - ji savęs susitvarkyti negali, juolab, kad ne pati save ir užteršia! O jei šiukšlių radote daugiau, nei telpa į paimtą maišelį - pažymėkite prišiukšlintą vietą:

,,Darom” mobiliojoje programėlėje
,,Darom” žemėlapyje
Jau šį rudenį, kartu su visu pasauliu, tvarkysime pažymėtas prišiukšlintas vietas ,,World CleanUp Day” metu ir tęsime žymėjimą, bei tvarkymąsi 2 metus, nes juk ,,Darom iki galo. Išvalom visą Lietuvą!”