Nemuno paslaptys

Birželio 12 diena žadėjo būti ne mažiau karšta, bet į mokyklą ėjome nusiteikę smagiai: lietuvių kalbos ir literatūros bei geografijos mokytojos J. Kriščiūnienė ir A. Vilimė  surengė integruotą pamoką ,,Nemuno paslaptys“ ne mokykloje, o prie Nemuno. Juk pravartu sugebėti į kiekvieną dalyką ar reiškinį pažvelgti iš skirtingų pusių, tad tapome ir mokslininkais, ir menininkais. Reikėjo labai įvairiais aspektais tyrinėti Nemuną ( vandens kokybę, temperatūrą, skaidrumą, žmogaus įtaką ir t.t.) bei atrasti įdomią, išskirtinę detalę, nufotografuoti ją, o paskui sukurti pasirinkto žanro tekstą.

 

Kelias iki Nemuno neprailgo, nes žingsniavome Kamšos draustiniu ir džiaugėmės šimtamečių medžių pavėsiu. Nuvykę  susiskirstėme į grupes ir atlikome užduotis. Jei tik darėsi karšta, atvėsindavo Nemuno vanduo.  Kai komandos baigė geografijos užduotis, ėmėme ieškoti įdomių vaizdų ir juos fotografuoti.

 

Prieš kelias dienas pristatėme savo kūrinius pagal nuotraukas. Buvo ir linksmų, ir labai vaizdingų, ir net šiurpių istorijų. Šis projektas buvo įdomus ir  man tikrai patiko.

 

Matas Aleškevičius, Iga

Meidos Bielkevičiūtės (Iga) nuotraukos