Pradinukų pamokos teatre

Šiuolaikinė ugdymo programa suteikia galimybę ieškoti ir taikyti inovatyvius mokymosi metodus, kurie leidžia mokiniams ne tik įgyti žinių, bet ir atsakingai ugdytis įvairiapusišką asmenybę. Vienas iš netradicinio ugdymo metodų – pamokos teatre.

Vasario 11 d. pradinių klasių mokiniai vyko į Kauno Valstybinį Lėlių teatrą. Žiūrėjome spektaklį apie amžiną ir pasiaukojančią draugystę – „Žalias žalias obuoliukas“. Grįžę į gimnaziją mokiniai dalyvavo spektaklio aptarime, dalinosi spektaklio įspūdžiais.
Štai keletas jų:
„Aš manau, kad spektaklis „Žalias žalias obuoliukas“ labai labai daug moko, nes jis yra apie draugystę, pagalbą, kurios tikram draugui gali prireikti. Obelis labai draugiška, nes ji atidavė viską: lapus, šakas, obuolius ir net kamieną. Matosi, kad obuoliukas (geriausias draugas) tikrai rūpėjo.“
Ugnė Stašelytė 3b kl.
„ ... Berniukas pagaliau suprato, kad ne piniguose laimė. Mane spektaklis pamokė, kad be draugų laimingas nebūsi.“
Vaida Labukaitė 3b kl.
„Šis spektaklis tikrai labai pamokė. Jis buvo apie obels ir berniuko draugystę. Obelis viską atidavė berniukui. Aš supratau, kad draugas svarbiau už bet ką“.
Mantas Svetnickis 3b kl.
„Pasimokiau, kad draugui bėdoje reikia padėti. Ir nenuvilti draugo“.
Upė Maslauskaitė 3b
„Jeigu padedi draugui, padedi sau. Ir draugas yra didžiausias turtas, o ne pinigai“.
Smiltė Mostauskytė 3b kl.
„ ... ir žmogus šiek tiek per daug prašė iš medžio, nes medis nebeturėjo pats iš ko gyventi. Ir medis per daug visko davė“.
Kipras Olšauskas 3b kl.
„ ... draugo niekada nenupirksi, draugas yra svarbiausias. Pasimokiau, kad svarbiausia ne turtai, o draugas..“
Emilija Boskaitė 3b kl.

Beruta Darbutienė ir Neringa Augūnienė
Mokinių atsiliepimai mok. Renatos Džiaukštaitės