Pristatome Erasmus+ KA2 projektą “SMART-MT” Lietuvos mokytojams

Birželio 16 d. Kaune Lietuvos pedagogams pristatytas Erasmus+ KA2 strateginės partnerystės projektas “IŠMANUSIS MATEMATIKOS MOKYTOJAS” (Nr. 2018-1-LT01-KA201-0469564).
Nacionaliniame viešinimo renginyje dalyvavo Kauno rajono savivaldybės kultūros, švietimo ir sporto komiteto pirmininkė I. Marcinkevičienė, vyriausiasis specialistas A. Bagdonas, kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėjas J. Petkevičius, matematikos ir kitų STEAM dalykų mokytojai iš įvairių Lietuvos regionų.
Tarptautinio projekto koordinatorių, Kauno rajono švietimo centro, ir Lietuvos partnerių, Europos Inovacijų centro bei Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos, atstovai pristatė projekto tikslus, uždavinius, tikslines grupes ir joms kuriamus intelektinius produktus. Renginio metu dalyviai ne tik išklausė pranešimus, bet ir patys išbandė sukurtas mobiliąsias programėles, skirtas matematikos ir STEAM dalykų mokytojams, dirbantiems su 5-6 klasių mokiniais.
Jeigu esate matematikos mokytojas, mėgstantis naudotis IKT, siekiate ugdyti ne tik mokinių akademinius įgūdžius, bet ir skatinti jų kūrybiškumą bei kritinį mąstymą, Erasmus+ KA2 strateginės partnerystės projekto “IŠMANUSIS MATEMATIKOS MOKYTOJAS” kuriami intelektiniai produktai – kaip tik jums.
Daugiau informacijos galite rasti projekto tinklalapyje https://smart.erasmus.site/

Renginio organizatoriai, Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija
Kauno rajono švietimo centro metodininkės L. Montrimaitės nuotraukos