Programa “Švarūs dantys – sveiki dantys“

Vaikai yra mūsų ateitis. Labai svarbu, kad jie būtų sveiki. Nuo pat mažumės formuodami teisingus dantų priežiūros įpročius, išsaugosime ne tik gražią šypseną, bet ir bendrą vaiko gyvenimo kokybę. Dantų ėduonis yra pasaulyje viena labiausiai paplitusių ligų.

Kovo 27 d. sveikatos specialistė pravedė pirmų klasių mokiniams pamokas „Sveiki dantukai“. Pirmokams šiais mokslo metais tai jau antra pamoka, dantų ėduonies profilaktikos tema.

 

Pamokos metu buvo diskutuota apie maistą, kuris reikalingas, kad dantukai augtų stiprūs ir sveiki, išsiaiškinta koks maistas dantukams kenkia, kokią pastą ir kokį šepetėlį naudoti ir dar daug visokių gudrybių, kurios padeda išsaugoti sveikus dantis.

Kiekvienas dalyvavęs pamokoje mokinys gavo po užduočių knygelę “Švarūs dantys – sveiki dantys“ ir dantų šepetėlį, kuriuos dovanojo Kauno r. visuomenės sveikatos biuras.

 

Ugdyme svarbu bendrauti ir bendradarbiauti su vaikų tėveliais, todėl duotos atmintinės “Kaip valyti ir prižiūrėti vaikų dantis“, kurias mokiniai perdavė tėveliams.

Burnos higienos įgūdžių formavimą tęsime ir toliau.