Projekto "Unifying Power of Arts" dalyvių susitikimas Turkijoje

Pirmasis  Erasmus + projekto "Unifying Power of Arts" dalyvių susitikimas Turkijoje  Lapkričio 26d.- gruodžio 2d.

 

Lapkričio 26d.- gruodžio 2d. Sivas mieste Turkijoje vyko pirmas projekto "Unifying Power of Arts" dalyvių susitikimas. Jame dalyvavo anglų kalbos mokyta Rūta Novošinskienė ir technologijų mokytoja Skirmantė Kaziūnaitė bei IIIg klasės mokiniai Erikas Kavaliauskas,Benas Vaidelis, Kotryna Remeikaitė, Vesta Kalanavičiūtė ir Emilija Šimkutė.

 

 

Tarptautinio projekto partneriams buvo puiki galimybė iš arti susipažinti su Turkijos kultūra, tradicijomis ir istorija. Projekto metu vyko įvairios veiklos: dalyviai turėjo pristatyti savo miestą, atributiką bei tradicinius valgius. Taip pat, jie varžėsi konkursuose dėl geriausio projekto logotipo bei gamindami turkiškus patiekalus. Turkų kultūros vakaro metu įvyko koncertas, kurio metu moksleiviai ir mokytojai atskleidė savo talentus. Po pietų jų laukdavo įvairios pažintinės ekskursijos. Vieną popietę projekto dalyviai susipažino su Sivas miesto istorija ir lankytinomis vietomis, kitą dieną aplankė Kapadokiją, kuri yra įtraukta į UNESCO paveldo sąrašą. Gimnazistai turėjo puikią galimybę tobulinti anglų kalbos bei komandinio darbo įgūdžius, o gyvendami turkų šeimose, turėjo galimybę pažinti Turkijos jaunimo gyvenimą ir susirasti naujų draugų.

 

Mokiniai ilgai negalės pamiršti patirtų įspūdžių, juk įgyta tiek daug- patobulintos anglų kalbos žinios, užmegztos naujos pažintys. Sukaupta patirtis leis sėkmingai siekti užsibrėžtų tikslų, tobulėti.