Sveikumo savaitė gimnazijoje

Vasaris – sveikos gyvensenos mėnuo. Daugelis ugdymo, sveikatos įstaigų, organizacijų, vasario mėnesį organizuoja įvairiausias veiklas sveikatos temomis, norėdami akcentuoti profesionalesnį ir platesnį požiūrį į šią sritį, kuri yra kiekvieno žmogaus gyvenimo pagrindas ir priminti žmonėms, kad sveikata ir jos stiprinimu reikia rūpintis nuolatos.

Būrelio „Auki sveikas“ gimnazijos mokiniais aktyviai organizavo ir dalyvavo sveikos gyvensenos mėnesiui skirtuose renginiuose.

Vasario 10 d. buvo organizuojamas 5 klasių mokiniams protmūšis „Sveikas maistas - sveikas AŠ“. Dalyviai turėjo galimybę demonstruoti žinias sveikos mitybos srityje. Ši veikla yra labai pamėgta mokinių, kadangi protmūšis yra intelektualus žaidimas, tačiau kartu – ir labai įtraukiantis, linksmas, vienijantis komandą

Fizinio aktyvumo mokytojai organizavo judriąsias pertraukas. Kiekvienas norintis galėjo prisijungti prie bendros mankštos. Juk geras pavyzdys visuomet užkrečia. O ir mankštos įtaka sveikatai labai svarbi. Ji ugdo ir stiprina visas organizmo sistemas, veikia jų funkcijas ir gyvybingumą. Žmogui fizinis aktyvumas reikalingas lygiai tiek pat, kiek maistas ir oras.

Vasario 12 d. pertraukų metu vyko žaidimų diena. Tikslas – dar labiau išjudinti vaikus, sukurti erdvę, kur laiką leistų įvairaus amžiaus mokiniai judėdami, o ne prie telefonų. Tie, kurie geba valdyti savo laiką, geba pasiekti geresnių rezultatų.

Vasario 13 d. vyko akcija „ Sveika širdis“. Mokiniai gamino plakatus, kuriuose atsakė į klausimus: Kodėl reikia mylėti savo širdį? Juk širdis be poilsio dirba mums visą gyvenimą. Vasario 14 d. visi darbai buvo eksponuojami gimnazijos viešose erdvėse. Ši diena sutapo su meilės diena. Tačiau turime žinoti, kad meilė taip pat sugeba gydyti. Įsimylėję žmonės visada turi šansą išgyti greičiau už tuos, kurie serga depresija. Seniai žinoma, kad meilė su atsaku stiprina poros imunitetą. Tiems, kurių santykiai laimingi ir stabilūs, tokie nemalonumai kaip persišaldymas ar gripas nebūna baisūs. Taigi visi mylėkite ir būkite mylimi....