Ugdomoji veikla „Mokyklinė kuprinė. Kokia ji?“

Įgyvendinant sveikatos ugdymo programą „Auki sveikas“, sveikatos priežiūros specialistė Inga L. ir 5 D klasės mokiniai spalio mėnesį daug dėmesio skyrė taisyklingos laikysenos ugdymui. Su mokiniais aptarėme, kaip galime spręsti opiausią „sunkios kuprinės problemą“, ieškojome galimybių padėti jaunesniems draugams.

Vykdydami programą spalio 16 ir 23 dienomis pravedėme pamokas „Mokyklinė kuprinė. Kokia ji? “mokyklos – darželio .„Gilės“ 4 klasių mokiniams. Jų metu vyresnieji pasakojo, kaip rinktis tinkamą kuprinę, teisingai susidėti daiktus, koks yra saugus kuprinės nešiojimas. Kiekvienas mokinys galėjo pasisverti savo kuprinę ir sužinoti, ar tinkamas yra jos svoris, nekenkiantis laikysenai. Užsiėmimo pabaigoje  mokiniai pravedė nuotaikingą 10 minučių mankštelę, skirtą taisyklingai laikysenai ugdyti.

Labai noriu padėkoti  „Auki sveikas“ programos dalyviams – mokiniams, kurie aktyviai prisideda prie sveikatingumo programų vykdymo, organizuoja ir veda bendraamžiams klasės valandėles ir dalyvauja popamokinėje sveikatos ugdymo ir stiprinimo veikloje. Kartu įsitikinome, kad puikūs savanoriškos veiklos pavyzdžiai suburia mokinius bendram tikslui.

 

Inga Lukševičienė