UKG ir ASU vykdomo projekto pristatymas parodoje „Ką pasėsi...2015“

Kovo 26-28 d. Aleksandro Stulginskio universitete vyko Tarptautinė žemės ūkio paroda „Ką pasėsi... 2015“, kurioje dalyvavo ir Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos mokiniai, dalyvaujantys bendrame ASU ir UKG projekte „Sanus planta“. Šio projekto tikslas -  sukurti pažinimo aplinką mokiniams, siekiant ugdyti praktines žinias apie augalų auginimą ir jų priežiūrą.

Jaunausiems parodos dalyviams diena prasidėjo dar ankstyvą rytą ASU šiltnamyje ruošiant savo derlių prekybai. Mokiniai parodoje ne tik pasakojo apie savo veiklas, augalų auginimo ypatumus, bet ir pardavinėjo savo pačių ekologiškai išaugintus ir ankstyvą rytą nukirptus saulėgrąžų daigus.

Tai buvo šauni patirtis moksleiviams taip pat puikus ir nuotaikingas reginys lankytojams, kurie su šypsena užkalbindavo mokinius ir mielai išklausydavo jų patarimų, kaip patiems užsiauginti saulėgrąžų daigų. Mokiniai laukia nesulaukia kitos parodos, o mes labai džiaugiamės, kad tokiose parodose atsiranda vietos ir jaunosios kartos atstovams. Ačiū organizatoriams už šią galimybę.

 
Kristina Dikšaitytė
Meno vadovė